Recenze a hodnocení REWALLUCE

4,8
Založeno na 118 recenzích
 1. Helena (Ověřený vlastník)

  Tapeta je super, ale bohužel zpracování není úplně tip top, jak bych chtěla. Nicméně není to tapeta extra drahá, takže na tu cenu je to OK. Doporučuju kupovat tu šířku 130cm a ne užší pásy, neb ani při této šířce se zkušeným tapetářkám nepodařilo nalepit tapetu tak, aby na sebe všude seděla. V tomto případě jde o ty kopečky. Stejně tak odstín barev je na každé roli trochu jiný, takže i když je vše nalepeno dobře, tak je evidentní jiný odstín na každém pásu tapety. Na tu naši přijdou ještě komody, poličky a dekorace, takže se drobné nedostatky schovají, ale pokud bych to měla na zdi jako hlavní highlight pokojíčku, tak by mě to mrzelo…

  Kouzelný lesKouzelný les

  • Michaela Vaňhová (správce obchodu)

   Dobrý den Heleno, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je škoda, že tapeta nebyla zkontrolována ještě před nalepením tapety na stěnu, zda pásy mají stejný odstín a zda motiv navazuje. Pokud byste přišla na pochybení, tak bychom Vám okamžitě dodali novou tapetu. Vaše tapeta se tiskla v jednom kroku a na jedné roli, proto si nemyslíme, že k pochybení bylo na naší straně. Při tapetování může dojít k manuálnímu poškození tapety, proto i se zásilkou dodáváme návod k tapetování kde upozorňujeme, ať si tapetu důkladně prohlédnete a případné nedostatky tapety s námi konzultujete PŘED vytapetováním, jelikož po té už mohlo dojít k poškození tapety, ovšem ne z naší strany. Mrzí nás, že jste nebyla maximálně spokojená a věříme, že další zkušenost s námi bude Vaše stoprocentní spokojenost.

   Kouzelný lesKouzelný les

 2. Helena

 3. Markéta (Ověřený vlastník)

 4. Markéta

  Úžasná komunikace, tapeta naaadherna a kvalitni. Nalepení snadné. Byli jsme velmi spokojeni se vším a vřele doporučuji.

  • Michaela Vaňhová (správce obchodu)

   Děkujeme za krásné hodnocení, moc nás potěšilo! Jsme rádi, že jste spokojená! 🙂

 5. Barbora Weiglová

  Wedo opravdu ne,to jediný mě vadilo,jinak velká spokojenost.

  • Michaela Vaňhová (správce obchodu)

   Děkujeme, že Vaše špatná zkušenost s přepravcem neovlivnila Vaše hodnocení našich produktů. S přepravcem Vaší stížnost řeším. Děkujeme za Váš nákup a hezký den!

 6. Barbora Weiglová (Ověřený vlastník)

 7. Barbora Weiglová (Ověřený vlastník)

 8. Barbora Weiglová (Ověřený vlastník)

 9. Barbora Weiglová (Ověřený vlastník)

 10. Eduard Harsa (Ověřený vlastník)

  Přesně dle domluvy.

  Sladké snySladké sny

1 2 3 17

Kam dál?

Oblíbené zboží